| БРОЙ ГНЕЗДА | 2 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 0.0 м |
| Марка | KONEKTO |
| МОДЕЛ: | 2 ГНЕЗДА, КЛЮЧ И ДЕТСКА ЗАЩИТА |
| ТИП: | ШУКО |
| НОМИНАЛЕН ТОК: | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 20 IP |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ: | 3 Х 1.5ММ2 |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА: | H05VV-F |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | MAX НАТОВАРВАНЕ 3500W ПРИ 230V |
| ЦВЯТ: | БЯЛО |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 0.0 м |
| ЗАЩИТИ: | ДЗ |
| КЛЮЧ: | Да |
| EAN | 3800755410829 |






