| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 1.20 " |
| NFC | Да |
| МИКРОФОН | Не |
| SPO2 | Да |
| Марка | GARMIN |
| МОДЕЛ: | VIVOACTIVE 6 PINK DAWN 85-03 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | AMOLED |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 390x390 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.20 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 3.05 см |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 8 GB |
| GPS: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| ИЗВЕСТИЯ ОБАЖДАНИЯ И СЪОБЩЕНИЯ: | Да |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Не |
| МИКРОФОН: | Не |
| ПУЛСОМЕР: | Да |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Да |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Да |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Да |
| АЛТИМЕТЪР: | Не |
| БАРОМЕТЪР: | Не |
| КОМПАС: | Да |
| SPO2: | Да |
| ТИХА АЛАРМА: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | 5 ATM |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Не |
| ТЕГЛО: | 36 g |
| РАЗМЕР НА КОРПУСА: | 42 MM |
| РАЗМЕР: | 42.2X42.2X10.9 MM |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | ANDROID, IOS |
| ЦВЯТ: | METALLIC PINK DAWN |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | 010-02985-03 |
| EAN | 753759342838 |
























