| ПРОЦЕСОР | Unisoc T606 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 6.56 " |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ | 13 MP+QVGA |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 5000 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК | Да |
| Марка | HMD |
| МОДЕЛ: | PULSE BLACK |
| ПРОЦЕСОР: | Unisoc T606 |
| ТИП: | СМАРТФОН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 6.56 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 16.66 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS, 90 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 1612x720 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 1.6 GHz Dual+1.6 GHz Hexa-core |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 64 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ: | 55 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Двойна |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 13 MP+QVGA |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 8 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| ВЕРСИЯ: | 14 |
| DUAL SIM: | Да |
| ТИП SIM КАРТА: | NANO |
| GPS: | Да |
| A-GPS SUPPORT: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| NFC: | Да |
| 3G: | Да |
| 4G: | Да |
| 5G: | Не |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP52 |
| ТЕГЛО: | 187 g |
| РАЗМЕР: | 163.19X75.02X8.45 MM |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 5000 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Да |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДРУГИ: | БЕЗ АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| EAN | 6438409091567 |






























