| МОЩНОСТ | 400 W |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SSJ 4042RD |
| ТИП: | БАВНООБОРОТНИ |
| МОЩНОСТ: | 400 W |
| РАЗГЛОБЯЕМ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8590669169566 |









i
"" до 7 дни
| МОЩНОСТ | 400 W |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SSJ 4042RD |
| ТИП: | БАВНООБОРОТНИ |
| МОЩНОСТ: | 400 W |
| РАЗГЛОБЯЕМ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8590669169566 |
Общо цена:89.90 €/175.83 лв.