| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| БРОЙ ПРОГРАМИ | 7 |
| Марка | WHIRLPOOL |
| МОДЕЛ: | WSFO 3O23 PF |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 10 |
| ТРЕТА КОШНИЦА: | Да |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 43.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 7 |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 9.0 L |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 45.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8003437233449 |




















