| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | SDS+ |
| ДИАМЕТЪР MM | 6.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 100 мм |
| Марка | DEWALT |
| МОДЕЛ: | EXTREME 2® SDS-Plus |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | SDS+ |
| ДИАМЕТЪР MM: | 6.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 100 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 160.00 мм |
| EAN | 5035048054901 |







