| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 13.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 95 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | 13Х95Х150 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM: | 13.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 95 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 150.00 мм |
| EAN | 3165140383240 |


