| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | NEO QLED MINI LED |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 115.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА | ДО 144 Hz |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | TIZEN |
| SMART TV | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА | GLARE FREE,Neo Quantum HDR Prо |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ | MULTI DEVICE EXPERIENCE |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | QE-115QN90F 4K Ultra HD QLED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | NEO QLED MINI LED |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 115.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 290.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: | ДО 144 Hz |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T2/C/S2 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | TIZEN |
| SMART TV: | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА: | QUANTUM MINI LED PRO |
| HDR: | HDR10+ |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | OBJECT TRACKING SOUND LITE |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | Q-SYMPHONY, DOLBY ATMOS |
| BLUETOOTH: | Да |
| ПРОЦЕСОР: | NQ8 AI GEN3 PROCESSOR |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | MULTI DEVICE EXPERIENCE |
| WI-FI: | Да |
| Брой HDMI входове: | 4 |
| Брой USB портове: | 2 |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Да |
| ОПТИЧЕН ИЗХОД: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 1525 х 2565 х 467 |
| ТЕГЛО: | 86 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 1000 X 600 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | G |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806097216766 |



















