| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | ДО 200 MB/S |
| Марка | KINGSTON |
| МОДЕЛ: | 64 GB DTMC3G2 /3.2 |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 200 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 740617328066 |






i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | ДО 200 MB/S |
| Марка | KINGSTON |
| МОДЕЛ: | 64 GB DTMC3G2 /3.2 |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 200 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 740617328066 |