| МОЩНОСТ | 1600 W |
| ПАРА | 25 g/min |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | STM 4116 B |
| МОЩНОСТ: | 1600 W |
| ПАРА: | 25 g/min |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8690842269578 |





i
"" Днес
Уважаеми Клиенти, на настоящата страница са публикувани мултимедийни клипове с демонстрационен характер.
Моля, имайте предвид, че основната цел на клиповете е да представят нагледно обща информация за визията и основните функционалности на определена категория продукти. Възможно е разминаване между характеристиките (функции, компоненти, окомплектовка и др.), показани в мултимедийните клипове , и характеристиките, действително притежавани от представен на страницата продукт.

| МОЩНОСТ | 1600 W |
| ПАРА | 25 g/min |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | STM 4116 B |
| МОЩНОСТ: | 1600 W |
| ПАРА: | 25 g/min |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8690842269578 |