| МОЩНОСТ | 1830 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 8 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 6.50 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | ОТ 40°С ДО 220°С |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | EY801D15 |
| ТИП УРЕД: | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ: | 1830 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 8 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 6.50 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | ОТ 40°С ДО 220°С |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ 1: | ВМЕСТИМОСТ 6,5L |
| ЦВЯТ: | СИВ/ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 8.870 kg |
| EAN | 3045387248253 |













