| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | CELLULAR LINE |
| МОДЕЛ: | 5000 mAh PBNEWMAG5000K |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | APPLE IPHONE WITH MAGSAFE |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8018080504983 |





i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | CELLULAR LINE |
| МОДЕЛ: | 5000 mAh PBNEWMAG5000K |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | APPLE IPHONE WITH MAGSAFE |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8018080504983 |