| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | SANDBERG |
| МОДЕЛ: | ALL IN 1 20Ah PD130W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 5705730421303 |






| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | SANDBERG |
| МОДЕЛ: | ALL IN 1 20Ah PD130W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 5705730421303 |