| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | SBS |
| МОДЕЛ: | 20000 mAh 65W NanoTube 90972 |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8018417490972 |





i
"" до 4 дни
| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | SBS |
| МОДЕЛ: | 20000 mAh 65W NanoTube 90972 |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8018417490972 |