| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | TTEC |
| МОДЕЛ: | ReCharger Pro M MagSafe 5 Ah |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8694470004501 |







| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | TTEC |
| МОДЕЛ: | ReCharger Pro M MagSafe 5 Ah |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8694470004501 |