| МАКСИМАЛНО НАЛЯГАНЕ | 24.00 bar |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 200 L/hr |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | 14800-20 |
| ТИП: | ВОДОСТРУЙКИ |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | АКУМУЛАТОРНО |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Да |
| ЗАРЯДНО: | Да |
| БРОЙ БАТЕРИИ: | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 2.50 Ah |
| МАКСИМАЛНО НАЛЯГАНЕ: | 24.00 bar |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ: | 200 L/hr |
| ЗАСМУКВАЩА ФУНКЦИЯ: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.700 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗАРЯДНО + БАТЕРИЯ 18V / 2.5 AH |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4078500053471 |






