| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1400 W |
| МАКСИМАЛНО НАЛЯГАНЕ | 110.00 bar |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 360 L/hr |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| BLUETOOTH СЪВМЕСТИМОСТ | Не |
| КОЛЕЛА ЗА ТРАНСПОРТИРАНЕ | Да |
| Марка | KARCHER |
| МОДЕЛ: | K2 POWER CONTROL CAR |
| ТИП: | ВОДОСТРУЙКИ |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1400 W |
| МАКСИМАЛНО НАЛЯГАНЕ: | 110.00 bar |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ: | 360 L/hr |
| РЕЗЕРВОАР ЗА ПРЕПАРАТ: | Не |
| МАКС. ТЕМПЕРАТУРА НА ВОДАТА: | 40 |
| ЗАСМУКВАЩА ФУНКЦИЯ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| ДЕБИТ (л/ч): | 360.0 L/hr |
| МОЩНОСТ: | 1400 W |
| МОТОР С ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: | Не |
| РАДИУС НА ДЕЙСТВИЕ: | 5.0 м |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 5.1 м |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА ДРЪЖКА: | Не |
| BLUETOOTH СЪВМЕСТИМОСТ: | Не |
| ТЕРМОЗАЩИТА: | Не |
| КОЛЕЛА ЗА ТРАНСПОРТИРАНЕ: | Да |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЖЪЛТ |
| ВИСОЧИНА: | 58.60 см |
| ШИРИНА: | 28.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 24.60 см |
| ЕФЕКТИВНОСТ ЗА ЕДИНИЦА ПЛОЩ: | 20.0 m2/h |
| МОДЕЛ: | K2 POWER CONTROL CAR |
| РЕЗЕРВОАР ЗА ПРЕПАРАТ: | Не |
| МАКС. ТЕМПЕРАТУРА НА ВОДАТА: | 40 |
| ЗАСМУКВАЩА ФУНКЦИЯ: | Да |
| ДЕБИТ (л/ч): | 360.0 L/hr |
| МОЩНОСТ: | 1400 W |
| МОТОР С ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: | Не |
| РАДИУС НА ДЕЙСТВИЕ: | 5.0 м |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 5.1 м |
| BLUETOOTH СЪВМЕСТИМОСТ: | Не |
| ТЕРМОЗАЩИТА: | Не |
| КОЛЕЛА ЗА ТРАНСПОРТИРАНЕ: | Да |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЖЪЛТ |
| ВИСОЧИНА: | 58.60 см |
| ШИРИНА: | 28.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 24.60 см |
| ЕФЕКТИВНОСТ ЗА ЕДИНИЦА ПЛОЩ: | 20.0 m2/h |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4054278834320 |














