| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕР | 150.00 ml |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО | 20 мин |
| Марка | PANASONIC |
| МОДЕЛ: | EW-DJ11-A503 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕР: | 150.00 ml |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 20 мин |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.550 kg |
| EAN | 5025232929054 |













