| ФОРМА | ЪГЛОВ |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 900 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 1800 мм |
| Марка | LEROY |
| МОДЕЛ: | 80-(90x180) |
| ФОРМА: | ЪГЛОВ |
| МАТЕРИАЛ: | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 900 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 1800 мм |
| EAN | 8594026563349 |




