| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 650 m3/h |
| ENERGY CLASS | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 69.6 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 66 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | HISENSE |
| MODEL: | MH6INBG |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 650 m3/h |
| ENERGY CLASS: | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 69.6 kWh |
| NUMBER OF MOTORS: | 1 |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 66 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | C |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | C |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| WIDTH: | 60.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782627866 |






















