| COLOUR | ХРОМ |
| LENGTH | 60.00 см |
| Brand | KAPITAN |
| MODEL: | MODERN |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | TOWEL RAIL |
| MATERIAL: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COLOUR: | ХРОМ |
| LENGTH: | 60.00 см |
| SELECTION: | KAPITAN MODERN |
| EAN | 3800201589857 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| COLOUR | ХРОМ |
| LENGTH | 60.00 см |
| Brand | KAPITAN |
| MODEL: | MODERN |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | TOWEL RAIL |
| MATERIAL: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COLOUR: | ХРОМ |
| LENGTH: | 60.00 см |
| SELECTION: | KAPITAN MODERN |
| EAN | 3800201589857 |