| THICKNESS | 1.30 мм |
| LENGTH | 380.00 мм |
| PITCH LENGTH | .325 |
| NUMBER OF LINKS | 64 |
| FOR BAR LENGTH | 15 " |
| Brand | UNIVERSAL |
| MODEL: | 577615134 |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE: | CHAIN |
| THICKNESS: | 1.30 мм |
| LENGTH: | 380.00 мм |
| PITCH LENGTH: | .325 |
| NUMBER OF LINKS: | 64 |
| FOR BAR LENGTH: | 15 " |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.420 kg |
| EAN | 7391736015424 |


