| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 3.6 V |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | EASY PRUNE |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| VOLTAGE: | 3.6 V |
| BATTERY INCLUDED: | BUILT-IN |
| CHARGER: | Yes |
| CHARGING TIME OF BATTERY: | 3.50 h |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.490 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВИД СРЯЗ - БАЙПАС |
| EAN | 4059952647401 |





