| FLUID TANK VOLUME | 16.00 L |
| MAX SPRAYER LANCE LENGTH | 0.85 см |
| MAX SPRAYER HOSE LENGTH | 1.50 см |
| VOLTAGE | 12 V |
| BATTERY CAPACITY | 8.00 Ah |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | RD-BKMD03 |
| FLUID TANK VOLUME: | 16.00 L |
| MAX SPRAYER LANCE LENGTH: | 0.85 см |
| MAX SPRAYER HOSE LENGTH: | 1.50 см |
| WORK DURATION: | 480 мин |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| VOLTAGE: | 12 V |
| BATTERY CAPACITY: | 8.00 Ah |
| PRODUCT WEIGHT: | 7.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | LI-ION БАТЕРИЯ |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800972009226 |




