| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 15.6" 8730 GREY |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | СИВ |
| EAN | 6901820087308 |



i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | 15.6" 8730 GREY |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | СИВ |
| EAN | 6901820087308 |