| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | НАЙЛОН |
| COLOUR | СИН |
| Brand | XMART |
| MODEL: | XB1805 LADY BLUE |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | НАЙЛОН |
| COLOUR: | СИН |
| SECTION NUMBER: | 3 БР |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202097054 |








i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | НАЙЛОН |
| COLOUR | СИН |
| Brand | XMART |
| MODEL: | XB1805 LADY BLUE |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | НАЙЛОН |
| COLOUR: | СИН |
| SECTION NUMBER: | 3 БР |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202097054 |