| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПЛАТ |
| COLOUR | ЧЕРВЕН |
| Brand | CANON |
| MODEL: | 15,6" |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПЛАТ |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |



| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПЛАТ |
| COLOUR | ЧЕРВЕН |
| Brand | CANON |
| MODEL: | 15,6" |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПЛАТ |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |