| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | НАЙЛОН / ПОЛИЕСТЕР |
| Brand | XMART |
| MODEL: | XBP1806GF |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | НАЙЛОН / ПОЛИЕСТЕР |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| WARRANTY: | 6 MONTHS |
| EAN | 3800202098808 |








i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | НАЙЛОН / ПОЛИЕСТЕР |
| Brand | XMART |
| MODEL: | XBP1806GF |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | НАЙЛОН / ПОЛИЕСТЕР |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| WARRANTY: | 6 MONTHS |
| EAN | 3800202098808 |