| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | НАЙЛОН, ПОЛИЕСТЕР |
| Brand | XMART |
| MODEL: | XBP1807CM 15.6" CAMO |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | НАЙЛОН, ПОЛИЕСТЕР |
| EAN | 3800202093858 |






i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | НАЙЛОН, ПОЛИЕСТЕР |
| Brand | XMART |
| MODEL: | XBP1807CM 15.6" CAMO |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | НАЙЛОН, ПОЛИЕСТЕР |
| EAN | 3800202093858 |