| SHAFT DIAMETER | 43 мм |
| DRILLING DEPTH | 60 мм |
| Brand | WOLFCRAFT |
| SHAFT DIAMETER: | 43 мм |
| DRILLING DEPTH: | 60 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 3.218 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВИСОЧИНА 475 ММ |
| EAN | 4006885340602 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| SHAFT DIAMETER | 43 мм |
| DRILLING DEPTH | 60 мм |
| Brand | WOLFCRAFT |
| SHAFT DIAMETER: | 43 мм |
| DRILLING DEPTH: | 60 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 3.218 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВИСОЧИНА 475 ММ |
| EAN | 4006885340602 |