| DISC FOR | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| THICKNESS | 1.90 мм |
| Brand | KLINGSPOR |
| MODEL: | TURBO 125x1.9x22.23 |
| DISC FOR: | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER: | 125.00 мм |
| INNER DIAMETER: | 22.23 мм |
| THICKNESS: | 1.90 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | БЕТОН, ТУХЛА, КАМЪК |
| EAN | 4014855218400 |




