| POWER | 1200 W |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | FC1201X |
| TYPE: | УРЕД ЗА ПАЛАЧИНКИ |
| POWER: | 1200 W |
| LIGHT INDICATOR: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.600 kg |
| EAN | 8414234683847 |






i
"" Today
| POWER | 1200 W |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | FC1201X |
| TYPE: | УРЕД ЗА ПАЛАЧИНКИ |
| POWER: | 1200 W |
| LIGHT INDICATOR: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.600 kg |
| EAN | 8414234683847 |