| KIND | Compact |
| NUMBER OF HEATING ZONES | 2 |
| NUMBER OF FUNCTION | 4 |
| Brand | SNAIGE |
| MODEL: | SNM-4542GW |
| KIND: | Compact |
| HEIGHT: | 46.50 см |
| WIDTH: | 59.00 см |
| DEPTH: | 33.30 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 2 |
| NUMBER OF FUNCTION: | 4 |
| VOLUME: | 45 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| EAN | 8694542321482 |














