| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BXKE2205E |
| TYPE: | GLASS |
| POWER: | 2200 W |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| 360 DEGREE ROTATING BASE: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.530 kg |
| EAN | 8432406580114 |





i
"" in 4 days

Моделът BXKE2205E предлага пълна прецизност при приготвянето на Вашите напитки. Чрез вградения дигитален дисплей можете да избирате температура от 60°C до 100°C, което е идеално за различните видове чай и инфузии, изискващи специфична градусова обработка за максимален аромат.

Каната разполага с атрактивен светлинен пръстен в основата, който променя цвета си според избраната температура: зелено (60°C), синьо (70°C), жълто (80°C), лилаво (90°C) и червено (100°C). Това Ви дава ясна визуална представа за състоянието на водата само с един поглед.

Изработена от висококачествено стъкло с капацитет от 1.7 литра, каната е оборудвана и с подвижен филтър от неръждаема стомана. Той е специално проектиран за директно приготвяне на чай и инфузии в самата кана, осигурявайки перфектна чистота на напитката.
| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BXKE2205E |
| TYPE: | GLASS |
| POWER: | 2200 W |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| 360 DEGREE ROTATING BASE: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.530 kg |
| EAN | 8432406580114 |