| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | K 17 GED |
| TYPE: | GLASS |
| POWER: | 2200 W |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| SOUND FOR READY INDICATION: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.400 kg |
| EAN | 3838782540639 |







i
"" Today
| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | K 17 GED |
| TYPE: | GLASS |
| POWER: | 2200 W |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| SOUND FOR READY INDICATION: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.400 kg |
| EAN | 3838782540639 |