| POWER | 2200 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.25 L |
| Brand | KITCHENAID |
| MODEL: | 5KEK1222ESX |
| POWER: | 2200 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.25 L |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.980 kg |
| EAN | 5413184151614 |







i
"" Today


| POWER | 2200 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.25 L |
| Brand | KITCHENAID |
| MODEL: | 5KEK1222ESX |
| POWER: | 2200 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.25 L |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.980 kg |
| EAN | 5413184151614 |