| POWER | 2200 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.70 L |
| HIDDEN HEATER | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HD9353/90 |
| TYPE: | INOX |
| POWER: | 2200 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| HIDDEN HEATER: | Yes |
| 360 DEGREE ROTATING BASE: | Yes |
| SOUND FOR READY INDICATION: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| WATER LEVEL INDICATOR IN TANK: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| LIGHT INDICATOR: | Yes |
| COLOUR: | ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.443 kg |
| EAN | 8720389072574 |

















