| POWER | 1000 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC AND METAL |
| CAPACITY | 0.60 L |
| HIDDEN HEATER | Yes |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SWK 2828BK |
| POWER: | 1000 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| CAPACITY: | 0.60 L |
| HIDDEN HEATER: | Yes |
| 360 DEGREE ROTATING BASE: | Yes |
| TEMPERATURE SETTING: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.379 kg |
| EAN | 8590669385850 |















