| POWER | 2200 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | KETTLE SELENE III |
| TYPE: | INOX |
| POWER: | 2200 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| COLOUR: | ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.050 kg |
| EAN | 8414234585257 |













