| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | NAVEE |
| MODEL: | E-SCOOTER EASYRIDE 25 PRO |
| MILEAGE: | ДО 25 КМ |
| SPEED: | ДО 25 КМ/Ч |
| NOMINALPOWER (W): | 300 W |
| BATTERY TYPE: | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY: | 21.6 V 10200 MAH |
| WHEEL SIZE: | 8.50 " |
| WHEEL TYPE: | SOLID |
| BRAKES: | E-ABS / БАРАБАННА |
| SUSPENSION: | ПРЕДНО |
| WEIGHT: | 15.9 КГ |
| MAXIMUM LOAD: | ДО 90 КГ |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СГЪВАЕМА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6975293674501 |











