| POWER CONSUMPTION | 300 W |
| CUTTING WIDTH | 23.00 см |
| MOTOR HEAD ROTABLE 90 DEGREES | No |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | SmallCut 300 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 300 W |
| CUTTING WIDTH: | 23.00 см |
| THREAD LENGTH: | 6.00 м |
| THREAD DIAMETER: | 1.6 мм |
| MOTOR HEAD ROTABLE 90 DEGREES: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.320 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| MODEL: | SmallCut 300 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 300 W |
| CUTTING WIDTH: | 23.00 см |
| THREAD LENGTH: | 6.00 м |
| THREAD DIAMETER: | 1.6 мм |
| MOTOR HEAD ROTABLE 90 DEGREES: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.320 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| EAN | 4078500016506 |







