| VOLTAGE | 18 V |
| BAR LENGTH | 25.00 см |
| BAR SPEED | 24.0 m/s |
| Brand | MAKITA |
| MODEL: | DUC254Z |
| SAW TYPE: | STANDART CHAIN SAW |
| POWER SUPPLY TYPE: | BATTERY |
| VOLTAGE: | 18 V |
| BATTERY INCLUDED: | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES: | MAKITA LXT |
| BAR LENGTH: | 25.00 см |
| BAR SPEED: | 24.0 m/s |
| PRODUCT WEIGHT: | 3.000 kg |
| IN THE SET: | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 88381857543 |






