| AMPERAGE | 16.00 A |
| MAXPOWER-W | 3680.0 W |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | MINI 176638 16A 3680W |
| TYPE: | СМАРТ КОНТАКТ |
| CONNECTIVITY: | WI-FI |
| SOCKETS: | 1 |
| AMPERAGE: | 16.00 A |
| MAXPOWER-W: | 3680.0 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4047443508782 |








2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| AMPERAGE | 16.00 A |
| MAXPOWER-W | 3680.0 W |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | MINI 176638 16A 3680W |
| TYPE: | СМАРТ КОНТАКТ |
| CONNECTIVITY: | WI-FI |
| SOCKETS: | 1 |
| AMPERAGE: | 16.00 A |
| MAXPOWER-W: | 3680.0 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4047443508782 |