| PUMP PRESSURE | 16.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 1200.00 ml |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | BAR300/60 BK |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| PUMP PRESSURE: | 16.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 1200.00 ml |
| COFFEGRINDER: | Yes |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.084 kg |
| EAN | 8720389032097 |














