| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 2.00 ml |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS | No |
| Brand | SAGE |
| MODEL: | SES 876BSS |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| PUMP PRESSURE: | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 2.00 ml |
| COFFEGRINDER: | Yes |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| AUTO DOSING SYSTEM: | Yes |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS: | No |
| DISPLAY: | No |
| CUP WARMER: | Yes |
| STORAGE PLACE FOR ACCESSORIES: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 13.730 kg |
| EAN | 9355973097917 |

















