| POWER | 715.00 W |
| JUG TYPE | GLASS |
| KETTLE CAPACITY | 6 чаши |
| WATER TANK CAPACITY | 600.00 ml |
| COFFEGRINDER | No |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | CM340811 |
| POWER: | 715.00 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| JUG TYPE: | GLASS |
| KETTLE CAPACITY: | 6 чаши |
| WATER TANK CAPACITY: | 600.00 ml |
| DISMOUNTABLE TANK: | No |
| FILTER EQUIPMENT: | No |
| WARMING PLATE: | Yes |
| DISPLAY: | No |
| TIMER: | No |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| WATER TANK INDICATOR: | No |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| HEIGHT: | 260.00 мм |
| WIDTH: | 130.00 мм |
| DEPTH-MM: | 180.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.595 kg |
| EAN | 3016661144967 |










