| SHEAR TYPE | ЛОЗАРСКИ |
| TOTAL LENGTH | 208.00 мм |
| MAX PRUNING DIAMETER | 20.00 мм |
| Brand | FISKARS |
| MODEL: | P26 |
| SHEAR TYPE: | ЛОЗАРСКИ |
| TOTAL LENGTH: | 208.00 мм |
| MAX PRUNING DIAMETER: | 20.00 мм |
| CUTTING TYPE: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.287 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ОСТРИЕТА ОТ ВЪГЛЕРОДНА СТОМАНА |
| EAN | 6411501112606 |




