| SHEAR TYPE | ЗА ХРАСТИ |
| TOTAL LENGTH | 600.00 мм |
| Brand | TOP GARDEN |
| SHEAR TYPE: | ЗА ХРАСТИ |
| TOTAL LENGTH: | 600.00 мм |
| CUTTING TYPE: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| ALUMINIUM HANDLES: | Yes |
| EAN | 3800123117862 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| SHEAR TYPE | ЗА ХРАСТИ |
| TOTAL LENGTH | 600.00 мм |
| Brand | TOP GARDEN |
| SHEAR TYPE: | ЗА ХРАСТИ |
| TOTAL LENGTH: | 600.00 мм |
| CUTTING TYPE: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| ALUMINIUM HANDLES: | Yes |
| EAN | 3800123117862 |