| POWER | 2200 W |
| PLATES SIZE | 34 X 23 CM |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | KILIMANJARO |
| TYPE: | BROIL |
| POWER: | 2200 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| PLATES SIZE: | 34 X 23 CM |
| REMOVABLE PLATES: | Yes |
| COVER: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| DIMENSIONS: | 39.4 X 16.6 X 34.3CM |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 13.500 kg |
| EAN | 8422160080111 |















