| TYPE DEVICE | СУБУФЕР |
| MAX POWER | 250 W |
| FREQUENCY RANGE | 20–160 Hz |
| Brand | YAMAHA |
| MODEL: | NS-SW300 |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | СУБУФЕР |
| MAX POWER: | 250 W |
| FREQUENCY RANGE: | 20–160 Hz |
| DIMENSION (X, W, D): | 366 x 350 x 420 |
| WEIGHT: | 18 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4957812538367 |












